NAGROBKI


Kamieniarstwo: nagrobki Poznań


Firma Granitlux z Poznania oferuje kompleksowe usługi kamieniarskie. Specjalizujemy się w produkcji pomników nagrobnych. Oferujemy nie tylko pomniki granitowe, ale także nagrobki wykonane z marmuru, łupka oraz piaskowca.


Zamówione pomniki wykonamy szybko i solidnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Zapraszamy do zapoznania się z bazą gotowych nagrobków.


Nasza firma prężnie się rozwija. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kamieniarstwa gwarantujemy precyzyjne wykonanie zamówionych pomników oraz akcesoriów nagrobkowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych filii, które znajdują się w Lesznie, Rawiczu oraz Stęszewie - Zamysłowie. Na miejscu mogą się Państwo zapoznać z całą ofertą przygotowanych przez nas pomników oraz obejrzeć naszą wystawę nagrobków.


Poniżej prezentujemy jedynie część spośród setek wykonanych przez nas pomników. Ich nieustannie wzrastająca liczba świadczy o wielkim zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

Nagrobek podwójny
Podwójne


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oprócz przygotowania pomników, realizujemy także zamówienia na wykonanie fotografii oraz napisów nagrobnych z brązu. Zgodnie z życzeniem naszych Klientów, wykonamy także wizerunki nagrobne.

Zobacz
Film

Przedstawiający
nasze usługi

close