KONTAKT


Granitlux: kamieniarstwo Poznań


Firma Granitlux, działająca na terenie województwa wielkopolskiego, zajmuje się świadczeniem usług kamieniarskich. Specjalizujemy się w wykonaniu nagrobków, a także akcesoriów na nagrobki.


Dla nas najważniejszy jest Klient. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy wykonanie pomnika w umówionym terminie. Nasze ekskluzywne nagrobki wyróżniają się nie tylko solidnym wykonaniem, ale także unikalnym wyglądem. Podejmujemy się wykonania zarówno nowoczesnych nagrobków, jak i pomników w tradycyjnym stylu.


Zapraszamy do filii naszej firmy. Tam, będą mogli zapoznać się Państwo z pełną ofertą proponowanych przez nas pomników, a także obejrzeć wystawę nagrobków gotowych. Oferujemy nagrobki granitowe oraz marmurowe, a także wykonane z łupku lub piaskowca.


Nasi pracownicy profesjonalnie doradzą w wyborze odpowiedniego modelu. Jeśli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną. Przygotowaliśmy także formularz, przez który mogą Państwo kierować do nas pytania.
KAMIENIARSTWO GRANITLUX


Nasze filie:

Stęszew - Zamysłowo

Wrocławska 34 Stęszew – Zamysłowo
tel: 609 405 545,501 543 954


Leszno

Juranda 1 64-100 Leszno
tel: 500 401 077
Zapraszamy od pn. do pt. 9.00-18.00,
sob. 9.00-14.00

e-mail: granitlux@vp.pl
Imię i nazwisko:


Telefon:


Adres e-mail:
Treść wiadomości:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.granitlux.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ŁUKASZ ŻYTO "GRANITLUX", Królowej Jadwigi 7/3 63-900 Rawicz, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem granitlux@vp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Zobacz
Film

Przedstawiający
nasze usługi

close