AKCESORIA


Granitlux: akcesoria na nagrobki


Granitlux to szybko rozwijająca się firma świadcząca usługi kamieniarskie.


Tym, co wyróżnia naszą firmę jest wysoka jakość wykonania zamówionych nagrobków. Wszystkie pomniki wykonujemy solidnie, z dotrzymaniem ustalonych terminów.


Oferujemy duży wybór pomników gotowych. Zapraszamy do obejrzenia wystawy nagrobków na naszym placu, a także zapoznaniem się z całą naszą ofertą. W naszym katalogu znajduje się aż 1000 gotowych projektów. Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu przygotowane przez nas pomniki są unikalne.


Oprócz pomników z różnych rodzajów kamienia (oferujemy m.in. pomniki granitowe, marmurowe, z piaskowca lub łupku), nasza firma zajmuje się wykonaniem dodatkowych akcesoriów nagrobnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą - wykonamy dla Państwa praktycznie każdy pomnik. Dodatkowym atutem naszej firmy są naprawdę atrakcyjne ceny: niektóre z modele z oferowanych przez nas nagrobków są dostępne w już za 1800 zł.


Zdajemy sobie sprawę, że zakup pomnika jest dużym wydatkiem, dlatego proponujemy naszym klientom korzystne raty. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej szczegółów odnośnie rat, zapraszamy do kontaktu.


Fotografie
Fotografie nagrobne
napisy
Napisy z brązu
wazony
Lampiony i wazony
wizerunki
Wizerunki
krzyże
Krzyże
Róże
Róże

Zobacz
Film

Przedstawiający
nasze usługi

close